مشاوره در سرمایه گذاری

دیدگاه

رسیدن به جامعه‌یی که سرمایه‌ گذاران بتوانند با اطمینان کامل و امکان بازدهی مناسب، سرمایه ‌های مادی و معنوی خویش را در بخش ‌های مختلف به کار انداخته و در سایۀ امنیت حقوقی فعالیت ‌های تجاری انجام دهند.

مأموریت

ایجاد فضای حقوقی امن برای تاجران داخلی و خارجی که علاقمند سرمایه‌گذاری در افغان هستند؛ از طریق ارایۀ مشوره ‌های تخصصی لازم پس از تحقیق و نیازسنجی مسلکی برای سرمایه‌ گذاری و ارایۀ مشورت‌ های دوامدار برای پیشبرد فعالیت ‌های شان توسط تیم متخصص و مسلکی.

ارزشها

قواعد شریعت اسلامی
قوانین نافذۀ افغانستان
عرف‌ های مسلّم تجاری
امنیت و نظم عمومی افغانستان
نیاز های مبرم اقتصادی افغانستان
تحولات اقتصادی جهانی

املاک

جستجو و یافتن افرادی که تمایل دارند مِلک خود را بفروشند، بخرند و یا اجاره نمایند. ما با اجرای تبلیغات مستمر و سایر طرق مشتری‏ های بالقوه، علاقمند و متناسب به هم را شناسایی و به یکدیگر وصل می‏ کنیم.
در واقع فن مشاورۀ املاک یک روش بسیار هوشمندانه و متفاوت است که با به کارگیری روش‏ های نوین، مشتری‏ های متناسب را تشخصیص و به یکدیگر معرفی نموده و اجرای معاملات املاک را سرعت بیشتر می ‏دهد.
املاک برای فروش و اجاره: تهیۀ فهرست اختصاصی برای هر مِلک که در این فهرست قیمت، مزایا، مشخصات اصلی و فرعی و تمام موارد مهم مربوط به مِلک مورد نظر درج می‏ باشد.
مذاکره و تنظیم بهترین پیشنهاد به فروشنده و خریدار: مدیریتِ رابطه میان خریدار و فروشنده است، ما بهترین پیشنهاد ممکن را به هردو طرف خواهیم داد.
تهیه و تنظیم قراردادها و اسناد: پس از ارایۀ پیشنهادات و حصول رضایت در طرفین، کارمند مشاوره، قرارداد و اسناد لازم را تهیه می ‏نماید، تا مالکیت مِلک به صورتِ قانونی به خریدار منتقل گردد.

تجارت

تجارت و مبادلۀ اموال و خدمات یک حوزۀ کاری سخت و سودآور است که فعالیت در آن نیاز به سطح اطلاعات بالا و بَروزی دارد؛ چرا که حوزۀ تجارت بین ‌الملل همواره دستخوش یک رشته تغییر و تحولاتی می‌ شود که برای تاجران چالش آفرین اند. هرگاه یک تاجر بدون دانش و اطلاعات کافی در این حوزه قدم بگذارد، مطمیناً با زیان‏ها و خسارات هنگفتی روبه رو خواهد شد.
برای جلوگیری از هر گونه شکست یا ضرر مالی، بهترین راه‌حل، کمک گرفتن از مشاورۀ تجارتی است. با عنایت به تحولاتی که در حوزۀ تجارت بین‌ الملل روی می ‌دهد، گرفتن مشاورۀ تجارتی، چه برای یک تا مبتدی و چه برای تاجران کُهنه‎‏کار و باتجربه امری ضروریست؛ زیرا انجام کارهای تجارتی و به کارگیری روش‏های گوناگون واردات و صادرات و سایر امور تجارتی مستلزم برخورداری از دانش، آگاهی و تجربه است.
در این زمینه شرکت‌ ها و افرادی به عنوان مشاورۀ بازرگانی می ‏توانند، در این  مسیر پر پِیچ ‌و خَم تجارت به شما کمک کنند و مسیر را برای شما هموار نمایند.
ما معلومات کامل در زمینه ‌های مختلف تجارتی اعم از صادرات، واردات، بِرَندینگ ، بازاریابی، مدیریت زنجیرۀ تأمین، قوانین گمرکی و همۀ امور مرتبط با تجارتِ ملی و بین ‌المللی را در اختیار تاجران و صاحبان کسب ‌و کارها قرار خواهیم داد.

صادرات

در تجارت بین ‌الملل، صادرات (به انگلیسی: Export) کالا یا خدماتی است که در یک کشور تولید می ‌شود و به کشور دیگری فروخته می‌ شود. فروشندۀ این کالاها و خدمات یک صادرکننده است و خریدار خارجی وارد کننده است.
صادرات دارای یک رشته قواعد و موانع می‏ باشد و موانع تجاری در این بخش عبارتند از قوانین، مقررات، سیاست ‌ها یا رویه‌ های دولت است که محصولات داخلی را در برابر رقابت خارجی محافظت می‏ کند. در حالیکه شیوه‌ های محدود کنندۀ تجارت بعضی اوقات تأثیر مشابهی دارند؛ اما معمولاً به ‏عنوانِ موانع تجاری در نظر گرفته نمی ‌شوند.
مهم‏ ترین موانع تجارت خارجی اقدامات و سیاست‌ های تحمیل شده توسط دولت است که مبادلات بین‌ المللی کالا و خدمات را محدود کرده، یا از آن جلوگیری و ممانعت می‌ کند.
جهت اطلاع به موقع و جلوگیری از ضیاع وقت و دریافت آگاهی دقیق برای صادرات فراورده و یا تولیدات خود با ما به تماس شده، امکانات و کشور های نیازمند برای اموال خویش را به‏ طورِ علمی، دقیق و با نازلترین قیمت انتخاب نمایید.